Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz - Stomatolog

All-dentO firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 29 cze 2021
  • Część etatu
  • Specjalista

All-dent

ALL-DENT  - wieloletni, trzyfotelowy, nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny i ciągle się rozwijający. W ALL-DENT przyjmujemy tylko pacjentów prywatnych i mamy komplety.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

Poszukujemy lekarza stomatologa, zajmującego się stomatologią zachowawczą i chirurgią stomatologiczną, oraz chcącego dalej rozwijać swoje umiejętności.

Wymagania:

Nawiążemy współpracę z lekarzem leczącym zachowawczo i zajmującym się chirurgią, oraz potrafiącym nawiązać dobry kontakt z pacjentem.

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole specjalistów, z możliwością konsultacji trudnych przypadków, oraz dobre wynagrodzenie.

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne