Lekarz stomatolog

  • Słubice, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Kliniką Stomatologiczną z trzema gabinetami stomatologicznymi wyposarzonymi w nowoczesne unity marki KAVO, aparaty rentgenowskie DÜRR DENTAL, mikroskop LEICA, laser LASOTRONIX, oraz pracownią rengenowską z najnowocześniejszym tomografem komputerowym marki KAVO. Nasza klinika posiada swoje własne laboratorium także wyposażone w nowoczesny sprzęt między innymi w CAD/CAM Amann Girrbach.

    Jesteśmy kliniką która działa na rynku od 13 lat, mamy pacjentów z całej Europy w większości z Niemiec. Posiadamy kontrakty z niemieckimi kasami chorych w tym z największą AOK

    Poszukujemy

    Lekarzy stomatologów
    ze specjalizacją – protetyk, chirurg, ortodonta

    Miejsce pracy: Słubice

    Opis stanowiska:

    • Protetyk- planowanie i wykonywanie prac protetycznych w porozumieniu z technikiem dentystycznym,
    • Chirurg – wszczepianie implantów, różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej,
    • Ortodonta – planowanie terapii ortodontycznych, zakładanie aparatów ortodontycznych

    Wymagania

    • doświadczenie,
    • rzetelność,
    • uczciwość
    • pracowitość,
    • mile widziana znajomość j. niemieckiego.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy na najnowszym sprzęcie specjalistycznym
    • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 696 991 493

     Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )