Oferta pracy

Lekarz weterynarii ds. drobiu

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Gierłatowo (pow. wrzesiński)

    Gierłatowo (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zdrowia zwierząt poprzez zgodność z systemami bezpieczeństwa biologicznego i dobrostanem zwierząt w oparciu o wymagania klientów.

  • Opisywanie, projektowanie i walidacja procesów związanych z bezpieczeństwem biologicznym, stosowaniem leków, szczepieniami, testowaniem i dobrostanem zwierząt.

  • Ocena systemu szczepień poprzez wyniki badań laboratoryjnych i w razie potrzeby wspieranie dostosowania programów szczepień, biorąc pod uwagę lokalne i sezonowe wyzwania.

  • Weryfikacja, czy program leków jest prawidłowo wdrożony i odpowiednio monitorowany.

  • Zapewnienie zgodności z procedurami bezpieczeństwa biologicznego oraz zapewnienie szkolenia współpracowników oraz wewnętrznych i zewnętrznych zainteresowanych stron w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości zwierząt.

  • Diagnozowanie zdrowia żywych zwierząt, gdy pojawiają się nieprawidłowe objawy i podejmowanie działań naprawczych i zaleceń na piśmie.

  • Niezależnie radzenie sobie ze złożonymi problemami przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując tylko najbardziej złożone kwestie do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata w dziedzinie pokrewne lub równoważne doświadczenie

  • Co najmniej cztery lata związanego z nim doświadczenia zawodowego

Mile widziane

  • Doktor nauk weterynaryjnych - w zakresie drobiu

  • Doświadczenie w kontaktach z różnymi interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, agencjami regulacyjnymi, kierownikami zakładów, personelem zakładów lub konsultantami

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa żywności, norm bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów ochrony środowiska oraz żywienia drobiu.

  • Elastyczność do pracy w różnych miejscach, w tym w niestandardowych godzinach pracy

  • Zdolność do codziennej pracy w języku angielskim i polskim

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

To oferujemy

We provide a fast paced stimulating international environment, which will stretch your abilities and channel your talents. We also offer competitive salary and benefits combined with outstanding career development opportunities in one of the largest and most solid private companies in the world.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Lekarz weterynarii ds. drobiu będzie odpowiedzialny za pełne zarządzanie (szkolenia, wsparcie pracowników, monitorowanie) jakością oraz bezpieczeństwem w zakresie określonych wymagań co do procesów produkcyjnych.

Będziesz pracować w naszych zakładach mięsnych Konspol Holding w Gierłatowie z możliwością podróży do zakładu w Słupcy.

Want to build a stronger, more sustainable future and cultivate your career? Join Cargill's global team of 155,000 employees who use new technologies, dynamic insights and over 154 years of experience to connect farmers with markets, customers with ingredients, and people and animals with the food they need to thrive.

Przewiń do profilu firmy