Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz weterynarii

"KONMEX" sp. z o.o.O firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Józefów (pow. otwocki)

    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy wykonywaniu standardowych procedur doświadczalnych na zwierzętach (mysz szczur, kawia domowa, królik)

  • Sprawowanie opieki nad zwierzętami utrzymywanymi w zwierzętarni

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne (lekarz weterynarii)

  • Komunikatywności, sumienności, dokładności

  • Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiety medyczne, sportowe i ubezpieczeniowe

  • Wynagrodzenie 3500 – 5000 PLN brutto plus premie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

"KONMEX" sp. z o.o.

W Konmex BioLabs wykonujemy badania przedkliniczne, a także opracowujemy innowacyjne biowyroby dla chirurgii. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych zwierzętarni w tej części Europy. Jesteśmy młodym, prężnym i wykwalifikowanym zespołem. Jako jedyni w Polsce mamy certyfikat GLP oraz akredytację ISO 17025. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy na miejscu! 😊