Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lekarz Weterynarii

Wipasz S.A.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych,
lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.
Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:

  • Praca przy zwierzętach (Trzoda chlewna)
  • Badanie stanu zdrowia zwierząt,
  • Rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt,
  • Prowadzenie dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej.
  • Udzielanie konsultacji właścicielom hodowli
  • Przeprowadzanie prostych zabiegów
  • Wykonywanie prac weterynaryjnych oraz podstawowych badań zwierząt

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B

Od kandydatów oczekujemy również:

  • Budowania relacji z klientem
  • Dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności, dokładności oraz chęci do dalszego rozwoju,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej

Naszym Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych umiejętności.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu pracowników.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne