Logo Pracuj.pl

Lekarz Weterynarii

Agri PlusO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad zdrowiem zwierząt na fermach macierzystych,
  • nadzór produkcyjny,
  • kontrola parametrów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • posiadasz dyplom lekarza weterynarii,
  • chcesz związać swoją karierę zawodową z hodowlą trzody chlewnej,
  • potrafisz zaangażować się w realizację powierzonych zadań,
  • posiadasz zdolności organizacyjne,
  • chcesz się rozwijać,
  • jesteś osobą dyspozycyjną,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę na fermach trzody chlewnej,
  • intensywne szkolenia,
  • możliwość szybkiego rozwoju w nowoczesnej firmie, przy udziale specjalistów krajowych i zagranicznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie z ZFŚS do świąt i zajęć sportowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem ref. WET-RN/2022 poprzez formularz aplikacyjny.
  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Aktualne oferty pracodawcy
WET-RN/2022

Lekarz Weterynarii, wielkopolskie