Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz

4SALES BARTOSZ KRUSZELNICKI

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Współpracując z klinikami medycznymi w Polsce poszukujemy do współpracy lekarzy do:

- E-RECEPTY / TELEFPORADY

Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu

  • dla obcokrajowców: zezwolenie na wykonywanie zawodu lekarza w Polsce

To oferujemy

  • bardzo wysokie wynagrodzenie

  • dowolną formę i rodzaj współpracy

  • elastyczny czas pracy

  • PRACA ZDALNA

  • praca w dynamicznym, nastawionym na ekspansję zespole

  • pakiet specjalistycznych szkoleń w zależności od projektu