Logo Pracuj.pl

Lektor j. angielskiego dla dzieci

Agnieszka Sobolewska Centrum Językowe "AS"O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca z małymi dziećmi metodą Kraina Baśni w Krakowie (głównie na terenie Nowej Huty) - praca ambitna (nowatorska metoda), dająca dużo satysfakcji (dzieci zarażają energią i entuzjazmem) i poczucia sukcesu (maluchy uczą się rewelacyjnie szybko), ale także trochę zmęczenia fizycznego (pełne niespożytych sił witalnych pociechy).

Nasze wymagania

Poszukujemy osób z kwalifikacjami w zakresie nauczania j. angielskiego - min. licencjat studiów filologicznych/językowych lub certyfikat z j. angielskiego, a dodatkowo mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

To oferujemy

Zapewniamy gotowy program nauczania i wszelkie, niezbędne do nauki materiały dydaktyczne. Oferujemy dobre warunki finansowe i rozwój zawodowy - system szkoleń podnoszących kwalifikacje w zakresie nauczania małych dzieci.

Agnieszka Sobolewska Centrum Językowe "AS"

Nasza szkoła od 10 lat działa na terenie Krakowa (Nowa Huta, Czyżyny, Bieńczyce, Mistrzejowice) i cieszy się dużym zainteresowaniem. Specjalizujemy się w nauczaniu małych dzieci metodą Kraina Baśni.

Lektor j. angielskiego dla dzieci, Kraków