Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor j. angielskiego grup dzieci i młodzieży

  • Trzebnica, Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iSpeak English School

    • Znasz angielski na poziomie min. B2?
    • Łatwo nawiązujesz kontakt z dziećmi?
    • Szybko uczysz się nowych metod prowadzenia zajęć?

    Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania to koniecznie musimy się poznać!

    Jesteśmy iSpeak - expertem w nauczaniu dzieci i młodzieży na rynku lokalnym.

    Warto z nami być, bo:

    • jesteśmy odpowiedzialni. Edukacja ważna rzecz, więc uczymy tylko sprawdzonymi metodami nauczania. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie (nominowanej do nagrody ELTons za innowacyjność w edukacji) oraz autorami własnej metody PIRATE. Przygotowujemy do  międzynarodowych egzaminów YLE jako Cambridge English Exam Preparation Centre.
    • jesteśmy Talent Friendly Company- dbamy o relacje; szanujemy, wspieramy i budujemy lektora :)
    • rozwijamy się i szkolimy. W końcu uczymy się by uczyć innych :)
    • uczymy z pasją - i zamierzamy Cię nią zarazić :)

    Poszukujemy kandydatów/ kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oborniki Śląskie, Trzebnica

    Obowiązki:

    • prowadzenie zajęć językowych z dziećmi w wieku 10-13 lat
    • realizowanie programu szkoły oraz nadzorowanie postępów uczniów w nauce

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • umiejętność pracy z dziećmi, rzetelność i pogodne usposobienie
    • dyspozycyjność w wymiarze 10 h/ tyg (2 popołudnia)

    Oferujemy:

    • gotowy i pewny plan, zajęcia w blokach (2 dni w tygodniu 14:00-19:30)
    • gotowy program i materiały nauczania
    • długoterminową współpracę i możliwość przejścia na umowę o pracę
    • stałą opiekę metodyczną
    • możliwość podniesienia kwalifikacji (udział w szkoleniach potwierdzonych certyfikatem)

    Oferta od września 2019, zapraszamy na wcześniejszy okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

    Skontaktuj się z nami: 884 95 97 97, 694 926 840 ises.com.pl

    Prosimy o umieszczenie klauzuli dot. pozwolenia na przetwarzanie danych osobowych.