Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor j. angielskiego

LIVE.EDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa zlecenie
45,0070,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,0075,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kursów językowych

Nasze wymagania

  • znasz język na poziomie C1+;

  • potrafisz skutecznie przekazywać wiedzę, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność;

  • jesteś osobną pogodną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;

  • jesteś pasjonatem języka i potrafisz zarazić miłością do niego.

To oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów, których pasją jest nauczanie;

  • opiekę metodyczną, liczne szkolenia i możliwość rozwoju;

  • pakiet godzin na cały rok szkolny.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Wiodąca szkoła językowa w Łodzi (Teofilów), z ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje zorganizowanej, zmotywowanej, samodzielnej i pełnej werwy osoby do prowadzenia biura szkoły.

Praca głównie w godzinach popołudniowych (11:30-19:30) w pełnym wymiarze godzin.

W Live od 20 lat żyjemy pełnią języka! Dajemy kursantom narzędzia i siłę do realizacji celów, nie tylko językowych. Live to kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także warsztaty, zajęcia dla 8-klasistów, półkolonie i obozy.

Uczymy 5 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski. Jesteśmy Oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge, dzięki czemu zdacie u nas znane wszystkim egzaminy: First, Advanced i Proficiency, a także YLE, KET oraz PET.

W 2018 otrzymaliśmy tytuł Best Preparation Centre od Cambridge English!

Live to nauka w świetnej atmosferze pod czułą opieką profesjonalnej kadry lektorskiej, w skład której wchodzą egzaminatorzy Cambridge i OKE.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem.

Nie możemy się już doczekać kontaktu z Tobą!