Logo Pracuj.pl

Lektor j. angielskiego

YES Dorota InglotO firmie

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
40–60
brutto / mies.
kontrakt B2B
40–60
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chciałbyś z uśmiechem przychodzić do pracy, w której możesz realizować własne pomysły i wymieniać doświadczenia ze zgranym zespołem?

Szkoła Języka Angielskiego YES (rok założenia 1998) poszukuje lektorów do stałej współpracy na terenie Wrocławia: Popowice, Złotniki, Leśnica.

Rozpoczęcie pracy we wrześniu 2021r.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe min. licencjackie o kierunku filologia angielska
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • dobre podejście do dzieci (prowadzenie zajęć w klasach 1-6, grupy liczące max. 10 osób)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę (jesteśmy otwarci również na współpracę w ramach kilku godzin tygodniowo; szukamy osób zarówno doświadczonych, jak i studentów/absolwentów dopiero rozpoczynających karierę)
  • pracę od poniedziałku do piątku (najczęściej w godzinach porannych)
  • przygotowanie metodyczne (zapewniamy dostęp do wszelkich materiałów oraz dziennika elektronicznego)
  • możliwość szkolenia (wyjazdy na konferencje/kongresy, spotkania tematyczne)

Lektor j. angielskiego, Wrocław