Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor Języka Angielskiego

  • Ostróda, Olsztynek, Szyldak (pow. ostródzki), Morąg, Dobre Miasto, Biskupiec, Pisz, Elbląg, Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2018-06-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    (PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU SZKOLNYM)
    Miejsce pracy: Dobre Miasto, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Morąg, Olsztyn (okolice), Olsztynek, Ostróda (okolice), Pisz, Biskupiec, Szyldak (pow. ostródzki)

    Chcesz pracować w prężnie działającej szkole językowej o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy! Mamy oferty dla doświadczonych osób oraz studentów, którzy dopiero chcą rozwinąć skrzydła.

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie zajęć językowych w szkołach w trakcie roku szkolnego.
    • Indywidualne korepetycje w domu u klienta.
    • Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera lub Koordynatora Edukacyjnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy.

     Oferujemy:

    • Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie.
    • Wynagrodzenie 40-50 zł brutto za 45 min zajęć oraz ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.
    • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.
    • Wdrożenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń dla osób bez doświadczenia.
    • Wyposażenie w zestawy lektorskie na zajęcia i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.
    • Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.
    • Dodatkowe stałe lub okresowe (wrzesień) wynagrodzenie na stanowisku Managera lub Koordynatora Edukacyjnego.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego potwierdzona na spotkaniu merytorycznym.
    • Chęć pracy z dziećmi i młodzieżą.
    • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office.
    • Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.
    • Mile widziany samochód i prawo jazdy (nie jest to jednak konieczność).
    Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku wraz z klauzulą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam , że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Potwierdzam zapoznanie z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w EdWings spółka z o.o  zamieszczonej na stronie www.edwings.pl związaną z  Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO).  Udzielam zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tymi procedurami.