Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor języka angielskiego

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Teddy School to szkoła językowa, która na rynku szkół językowych w Gliwicach istnieje od 2009 roku. Jesteśmy całkowicie autorskim i oryginalnym projektem edukacyjnym, dla nas edukacja równa się relacja i podchodzimy do tego naprawdę poważnie. Nie jesteśmy franczyzą – to znaczy, iż nie korzystamy z metod nauczania, które nie powstały bezpośrednio w naszej placówce. Każdy uczeń jest unikatem, a co za tym idzie każda grupa jest inna – w sensie dosłownym. Lektorzy u nas nie tylko mają świadomość, że tak jest, ale pracują w zgodzie z tą ideologią. Teddy School tworzą ludzie, którym leży na sercu zmiana w edukacji, zmiana jakościowa.

    Opis stanowiska:

    Praca z dziećmi w wieku od 3 – 16 lat. Prowadzimy kursy na terenie całych Gliwic, dlatego ważna jest dla nas mobilność. Staramy się tak układać plan zajęć aby jeden lektor miał przynajmniej 2-3 godziny zajęć w bloku w jednym miejscu. Oferujemy samochód służbowy.

    Wymagania:

    • studia (ukończone lub w trakcie) z pedagogiki lub z filologii angielskiej
    • dyspozycyjność
    • kreatywność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej
    • pracę w młodym zespole
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • pomoc metodyczną
    • szkolenia oraz pomoc dydaktyczną
    • dogodne warunki zatrudnienia
    • umowę zlecenie (wszystkie składki ZUS)
    • wynagrodzenie 35 – 60 zł brutto/godzinę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.