Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży

Centrum Językowe Ag Anna Goczał-Kudłacz

umowa zlecenie
50,0075,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
60,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Centrum Językowe AG poszukuje do stałej współpracy OD WRZEŚNIA lektora języka angielskiego i hiszpańskiego do prowadzenia:

> kursów stacjonarnych dla DZIECI i MŁODZIEŻY w siedzibie naszej szkoły na ul. Powstańców w godz. 15.20 - 19.50

> kursów dla DZIECI w szkołach podstawowych w godzinach wczesnopopołudniowych

W ramach dyspozycyjności lektora możliwe są również dodatkowe godziny w ramach:

> kursów przez Skype dla studentów i osób dorosłych

> kursów dla firm

Nasze wymagania

  • studenci IV lub V roku studiów językowych, magister filologii angielskiej lub hiszpańskiej, udokumentowana znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego na poziomie C1

  • min. 2-letnie doświadczenie w nauczaniu (np. korepetycje)

  • punktualność i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • kandydat narodowości polskiej

To oferujemy

  • grafiki zajęć dostosowane do Twojej aktualnej dyspozycyjności

  • materiały dydaktyczne oraz dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie można znaleźć podręczniki w wersji elektronicznej oraz dodatkowe komponenty naszych kursów typu pliki audio, filmiki, testy etc.

  • okresowe darmowe szkolenia z zakresu naszej metody oraz konkretnych umiejętności lektora

  • możliwość otrzymywania dodatkowych godzin dzięki naszemu wewnętrznemu systemowi zapisów

  • możliwość rozwoju na innych płaszczyznach oraz poszerzenia współpracy z naszym Centrum - chętne osoby biorą odpłatny udział w działaniach marketingowych naszego Centrum

  • umowę zlecenia lub B2B

  • stawkę godzinową w wysokości 60-90 zł dla osób prowadzących działalność gospodarczą zależną od doświadczenia i lokalizacji kursu; w przypadku umowy zlecenia, stawka ustalana jest indywidualnie

Proces rekrutacji obejmuje 2 etapy:

  • I - rozmowa z metodykiem w języku angielskim oraz omówienie ogólnych zasad współpracy

  • II - przeprowadzenie lekcji próbnej w obecności metodyka oraz dyrektora szkoły po wcześniejszym zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi

  • Szukamy kandydatów, którzy nawiążą z naszą szkołą dłuższą współpracę.

  • Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv wraz ze zdjęciem i klauzulą RODO.

  • Centrum zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.