Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka angielskiego

CENTRUM NAUKI IGNATKI TOMASZ TOMCZUK

umowa zlecenie
3 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Leśna 1a, Ignatki-Osiedle (pow. białostocki)
    Ignatki-Osiedle (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leśna 1a

Ignatki-Osiedle (pow. białostocki)

Twój zakres obowiązków

Drodzy Lektorzy!

Szkoła językowa HI Ignatki szuka jeszcze jednego super lektora, który dołączy do naszego wspaniałego TEAMU.

Jeśli:

- biegle posługujesz się językiem angielskim;

- posiadasz certyfikat językowy, jesteś studentem bądź absolwentem studiów filologicznych

- kochasz pracę z Dziećmi, rozumiesz je i szanujesz;

- spełniasz się ucząc dzieci i młodzież

- jesteś kreatywny i twórczy

- chcesz rozwijać swój warsztat lektorski przy użyciu najlepszych narzędzi i metod

- chcesz pracować w najnowocześniejszej szkole

- chcesz bycz częścią zespołu dla którego nadrzędnymi wartościami są: odpowiedzialność, efektywność i relacje

- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

To śmiało zaaplikuj.

Nasze wymagania

Szukamy osób kochających język angielski, lektorów z powołania, o resztę zadbamy my:)

Co otrzymasz:

- kompleksowe szkolenie, dzięki któremu możesz uczyć metodą WOW English

- wysokiej jakości nowoczesne materiały, szkołę wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt który jest nieocenionym wsparciem Twojej pracy, wsparcie zespołu;

- coroczną konferencje/szkolenie, możliwość rozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji oraz awansu

- elastyczny czas prowadzenia zajęć

- optymalizację czasową przygotowania się do zajęć

- poszanowanie Twojego czasu prywatnego

- pracę w nowych, zadbanych i nowoczesnych Centrum

- klarowną ścieżkę rozwoju

Możliwość dodatkowej pracy w czasie ferii zimowych oraz wakacji podczas naszych półkolonii ( wychowawca czy kierownik wypoczynku).

Jeżeli masz otwarty umysł, dużą chęć rozwoju osobistego, jesteś odpowiedzialny i rzetelny to HI Ignatki jest idealnym miejscem dla Ciebie. Szanujemy Twój prywatny czas dzięki, licencjonowanym metodom, przygotowanie do zajęć go nie konsumuje, a jakość jest fantastyczna :)

To oferujemy

  • Pensja: 3500-5500 miesięcznie/brutto

  • Typ umowy: zlecenie, B2B

  • Wymiar: pełny etat lub niepełny

  • Elastyczne godziny

  • Miejsce: Ignatki Osiedle