Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka angielskiego

CENTRUM KSZTAŁCENIA EUREKO

umowa o pracę
3 6005 200 brutto / mies.
umowa zlecenie
80,00100,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Osiedle Dywizjonu 303 20

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca w blokach zajęciowych z dziećmi i młodzieżą, młodzieżą starszą zgodnie z metodyką nauczania szkoły językowej- metoda komunikatywna ze wsparciem technik Blended Learning

  • praca blokami zajęciowymi po godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku w elastycznym trybie pracy z różnymi grupami wiekowymi

  • praca stacjonarna z możliwością transmisji lekcji online (oferujemy szkolenie w tym aspekcie)

  • przygotowanie i przeprowadzenie egzaminów semestralnych i końcowych według ustalonego harmonogramu.

  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć

  • bieżące uzupełnianie dziennika, monitoring postępów w kursach

  • współpraca z naszym metodykiem w zakresie doboru materiałów dydaktycznych.

  • dostarczanie lekcji na wysokim poziomie, skoncentrowanych na potrzebach kursantów

  • pomoc kursantom w osiąganiu ich celów językowych

  • kontakt z Rodzicem poprzez maile i spotkania semestralne

  • praca z wykorzystaniem materiałów multimedialnych do zajęć językowych

  • tworzenie przyjaznej, komfortowej atmosfery podczas lekcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - licencjat lub filologia angielska lub państwowy certyfikat językowy

  • elastyczność i dyspozycyjność w pewnych dniach lub w całym tygodniu

  • gotowość pracy popołudniami tj. po godzinie 14.00 /15/00

  • przygotowanie pedagogiczne mile widziane

  • znajomość obsługi komputera i sprawna obsługa Internetu, oprogramowania Microsoft itp.

  • kreatywność, pracowitość i sumienność w pracy

  • chęć poznania nowoczesnych metod nauczania i rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • umowę o pracę lub zlecenie /do ustalenia podczas spotkania

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia - jesteśmy chętni do negocjacji stawek

  • wszystkie materiały do prowadzenia zajęć językowych

  • szkolenia metodyczne przed podjęciem pracy

  • małe grupy językowe - do 12 osób lub zajęcia indywidualne

  • nowoczesne sale lekcyjne z tablicami interaktywnymi

  • praca w młodym, lubiącym ze sobą pracować zespole lektorów

  • perspektywa zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy

  • sprawny system organizacyjny szkoły

  • dostęp do różnorodnych materiałów online przydatnych w kursach

  • kącik relaksu z pyszną włoską kawą, napoje i przekąski bez ograniczeń w pracy

  • kupony na atrakcje i relaks po pracy do wykorzystania przez pracownika

Szkoła językowa Eureko ma stabilną pozycję na rynku edukacyjnym -już 15 lat oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła posiada akredytację MEN oraz znak jakości usług szkoleniowych MSUES. Obecnie prowadzimy dwie placówki na terenie Krakowa Nowe Huty. W związku z rozwojem rekrutujemy nowych lektorów.

Szkoła językowa Eureko oferuje kursy językowe w oparciu o nowoczesny model uczenia z technikami multimedialnymi. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym PTE Pearson. W naszej szkole tworzymy stały zespół lektorów, którzy z pasją realizują się w zawodzie lektorskim

Przewiń do profilu firmy