Logo Pracuj.pl

Lektor języka angielskiego

LINCOLN Szkoła Języków ObcychO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć stacjonarnych i online w SOBOTY w roku szkolnym 2022/2023.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie filologiczne
  • Doświadczenie w nauczaniu
  • Umiejętność motywowania do nauki
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy z młodzieżą i dorosłymi
  • Umiejętność dopasowania się do potrzeb językowych kursantów

To oferujemy

  • Pracę w pełnym lub elastycznym wymiarze godzin
  • 60-90zł/h (w zależności od rodzaju umowy i poziomu doświadczenia)
  • Szkolenia i stałą opiekę metodyka
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność

LINCOLN Szkoła Języków Obcych

LINCOLN Szkoła Języków Obcych i Centrum Egzaminacyjne Cambridge English to firma od 18lat oferująca innowacyjne podejście do nauki języków obcych. Naszym Klientom zapewniamy efektywną naukę, dzięki współpracy z zespołem lektorów posiadających bogate doświadczenie i budujących atmosferę sprzyjającą aktywnej nauce. Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług.

Lektor języka angielskiego, Kraków