Oferta pracy

Lektor języka angielskiego

EDWINGS SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO
(praca zdalna)

Chcesz pracować w prężnie działającej szkole językowej o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy!
Mamy oferty dla doświadczonych osób oraz studentów, którzy dopiero chcą rozwinąć skrzydła.

Opis stanowiska:

Prowadzenie zajęć językowych online dla dzieci i młodzieży w trakcie roku szkolnego.

Wymagania:

  • Potwierdzona znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
  • Umiejętność obsługi narzędzi internetowych i doświadczenie w prowadzeniu zajęć online.
  • Własny sprzęt komputerowy do pracy w domu i szybki Internet.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie.
  • Wynagrodzenie 30 zł brutto za 60 min zajęć.
  • Ilość oferowanych godzin zajęć uzależniona od Twoich możliwości.
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.
  • Wdrożenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń dla osób bez doświadczenia.
  • Wyposażenie w zestawy lektorskie na zajęcia i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.
  • Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV, zgodę na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam , że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Potwierdzam zapoznanie z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w EdWings School Spółka z o.o. zamieszczonej na stronie www.edwings.pl związaną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO). Udzielam zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tymi procedurami.
wraz z klauzulą:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy