Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka angielskiego

CRH AKADEMOS Sp. z o.o.

  • Symfoniczna 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Symfoniczna 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kursów przy użyciu nowoczesnych narzędzi multimedialnych

  • realizowanie materiału zgodnie z zaleceniami

  • dbanie o jakość zajęć

  • uzupełnianie obowiązującej dokumentacji

  • zapewnienie bezpieczeństwa uczniów

  • reprezentowanie misji szkoły

Nasze wymagania

  • dyplom ukończenia filologii lub lingwistyki, minimum – dyplom studiów licencjackich z ukończonym kursem pedagogiczno-metodycznym

  • otwartość i entuzjazm do pracy

  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • sumienność i punktualność

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego

To oferujemy

  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B

  • elastyczną organizację czasu pracy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • wsparcie metodyczne

  • szkolenia poszerzające warsztat pracy nauczyciela

  • przyjazną atmosferę motywującą zespół do pracy

  • dostęp do najnowszych pomocy i materiałów dydaktycznych

  • zajęcia w nowoczesnym budynku

  • dostęp do komputera, rzutnika i głośników w każdej sali

Dlaczego my?

Centrum Językowe Paderewski to nowoczesna szkoła z tradycjami.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia, ale nigdy nie spoczywamy na laurach.

Nieustannie doskonalimy się dla Was.

Nasza kadra polskich lektorów i native speaker’ów to doświadczeni nauczyciele, którzy uczą z pasją i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy