Oferta pracy

Lektor języka angielskiego online

Edoo Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie indywidualnych kursów językowych przez Skype i/lub Zoom

  • Pomóż doskonalić język naszym uczniom i stań się częścią zgranego, wzajemnie się wspierającego zespołu

Nasze wymagania

  • Dostępność 4 dni w tygodniu, najlepiej w godzinach 17:00 – 21:00 (dodatkowa dostępność będzie atutem)

  • Wykształcenie pedagogiczne wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków

  • Znajomość komunikatora Skype i/lub Zoom i obsługi komputera

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i samoorganizacji

To oferujemy

  • Możliwość zdalnej pracy we własnym domu

  • Organizacja zajęć w blokach

  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na metodykę nauczania online

  • Wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne

Szkoła Językowa Online Edoo.pl poszukuje lektorów języka angielskiego.

Mieszkasz w małej miejscowości i nie na rękę Ci dojazdy na zajęcia? Mieszkasz w dużym mieście, ale wolisz zaoszczędzić czas i cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo? W obu przypadkach możesz pracować wygodnie w domu z interesującymi uczniami przy użyciu komunikatora Skype i/lub Zoom. Szkoła Językowa Online Edoo.pl, jeden z liderów na rynku nauczania online w Polsce, poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia indywidualnych kursów online.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.