Oferta pracy

Lektor Języka Angielskiego - Online

Języki obce Elżbieta GalbierczykO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalista

Szkoła Językowa Bilinguo zajmuje się nauczaniem języka Angielskiego przy użyciu Skype’a. Jesteśmy nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą, którą wyróżnia dbałość o pracowników.

W zakres obowiązków wchodzą:

  • przygotowanie się do prowadzenia lekcji (zapewniamy pełne wsparcie: oferujemy szkolenie oraz materiały do prowadzenia lekcji)
  • prowadzenie zajęć głównie w godzinach 16-21
  • praca z uczniami dorosłymi w zakresie: konwersacji, certyfikatów, General English, podstawowy Business English

Konieczne będą:

  • chęć podjęcia stałej pracy na dłuższy okres czasu
  • niezawodne łącze internetowe
  • gotowość do pracy w wymiarze przynajmniej 20-stu godzin tygodniowo (możliwe więcej) przede wszystkim w godzinach 16-21

Bardzo duże znaczenie mają dla nas soft skills:

  • energiczność i entuzjazm w nauczaniu; umiejętność nawiązywania rozmowy
  • autentyczne zaangażowanie w rozwój ucznia
  • uprzejmość i niezmącona cierpliwość

Ważne będę również:

  • wykształcenie wyższe filologiczne

Na plus będą:

  • doświadczenie w nauczaniu

Co my oferujemy Tobie:

  • stabilne zatrudnienie w stałym wymiarze godzin
  • wygodę i oszczędność czasu – praca z domu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy