Oferta pracy

Lektor języka angielskiego

Tutore.eu

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć grupowych w formie online dla dzieci w wieku szkoły podstawowej,

  • kształcenie kursantów, kładąc nacisk na konwersacje, jak i rozwijanie innych umiejętności językowych,

  • przygotowywanie dzieci do egzaminu 8-klasisty,

  • ścisła współpraca z działem języka angielskiego,

  • uzupełnianie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • gwarantujesz dyspozycyjność minimum 3/4 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15-21 (6h dziennie),

  • posiadasz doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży,

  • jesteś energiczną i pełną zapału osobą, gotową do pracy,

  • czujesz się swobodnie w prowadzeniu zajęć w formie online.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku (to Ty wybierasz, które dni będą Ci najbardziej odpowiadać!),

  • przyjazną atmosferę - wszyscy jesteśmy na “TY”,

  • szkolenia, dzięki którym bezstresowo wdrożysz się na nowe stanowisko,

  • dostęp do kluczowych narzędzi pracy- materiały dydaktyczne oraz platforma online,

  • wsparcie metodyka i koordynatora, dla których istotny jest Twój rozwój i zadowolenie z pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość rozwoju

  • praca w 100% zdalna

Tutore.eu

Marka Tutore to zespół, który tworzą ludzie o niesamowitej energii i wielkim zapale do działania. Oferujemy nowoczesne kursy językowe, które są idealnie dostosowane do innowacyjnej formy prowadzenia zajęć - nauki online.

Twoją pasją jest język angielski, a nauczanie dzieci i młodzieży to dla Ciebie żaden problem?

Szukasz dodatkowej pracy zdalnej, w której będziesz rozwijać swoje umiejętności?

Jesteś we właściwym miejscu! Poszukujemy lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć w 100% w formie online!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.

CV prześlij w odpowiedzi na nasze ogłoszenie.