Lektor języka angielskiego

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie lub umowę o współpracę,
    • szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
    • pracę w młodym, energicznym zespole,
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie aktualnego CV.

    Obowiązki:

    • przygotowanie programu lekcji,
    • prowadzenie zajęć,
    • utrzymywanie kontaktu z uczestnikami kursów lub rodzicami uczestników.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia kierunkowego,
    • znajomości języka na poziomie min. C1,
    • doświadczenia w nauczaniu grup dziecięcych i młodzieżowych,
    • zaangażowania w wykonywaną pracę ,
    • punktualności, uczciwości,
    • kreatywności.