Lektor języka angielskiego w grupach dziecięcych i młodzieżowych

Magdalena Kwiatkowska Language BoxO firmie

50,00–70,00
brutto / godz.
  • Piekarnicza 24, Gdańsk, Kazimierza Wiłkomirskiego 45, Matarnia, Gdańsk
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Magdalena Kwiatkowska Language Box

Piekarnicza 24

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • lektor będzie przygotowywać i przeprowadzać zajęcia z języka angielskiego z przydzielonymi mu grupami
  • lektor będzie realizować zajęcia w sposób kreatywny - to znaczy oparciu o zaproponowane przez szkołę podręczniki oraz wykorzystując dodatkowe materiały, gry i zabawy językowe
  • lektor będzie prowadzić dziennik elektroniczny dla każdej z przydzielonych mu grup

Nasze wymagania

  • znakomity kontakt z dziećmi
  • kreatywność
  • wykorzystanie gier, zabaw ruchowych i plastycznych na zajęciach
  • wykorzystanie nowych technologii - aplikacji do nauki, tablicy interaktywnej
  • kandydat może być studentem lub absolwentem studiów filologicznych lub pedagogicznych

To oferujemy

  • materiały w postaci podręczników i zestawów lektorskich dla każdej z grup
  • szkolenie i wsparcie metodyczne
  • szkolenie z używania nowych technologii
  • grupy maksymalnie 8-osobowe
  • miłą i życzliwą atmosferę kameralnej osiedlowej szkoły językowej :)

Language Box to kameralna szkoła językowa, która łączy w sobie nowoczesność i profesjonalizm. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w dwóch oddziałach w Gdańsku: na osiedlu Słoneczna Morena oraz w Klukowie. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzieży szkolnej. W pracy kładziemy nacisk na rozwijanie komunikacji u naszych uczniów oraz korzystamy z nowych technologii tak aby nauka była jak najbardziej efektywna i atrakcyjna.

Lektor języka angielskiego w grupach dziecięcych i młodzieżowych, Piekarnicza 24, Gdańsk