Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka angielskiego

KATARZYNA OLSZYNA

85,0095,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Erazma Ciołka 35

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Szukasz stabilnej i pewnej pracy na dłużej? Dołącz do naszego zespołu!

  • Jesteśmy firmą z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy ponad 500 placówek w całej Polsce, w których uczymy 36 000 uczniów. Współpracuje z nami 116 właścicieli szkół oraz 900 nauczycieli. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na r.sz 2021/22 do naszych placówek w całej Polsce!

  • Zapewniamy:

  • dobre stawki: 80-95 zł/60 min. i różne formy współpracy;

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);

  • unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

  • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;

  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

  • możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;

  • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas:

  • oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji (w wybranych filiach).

  • Aplikuj do Early Stage i rozpocznij pracę jako lektor języka angielskiego!

  • Więcej informacji na stronie: universe.earlystage.pl

  • Jesteśmy dumni, że nasze działania, zwłaszcza podczas pandemii, docenili specjaliści od spraw zatrudnienia i dobrych praktyk pracodawców: Early Stage - dobry pracodawca na trudne czasy.

  • You matter ❤️

Nasze wymagania

Wymagamy:

dobrej znajomości języka angielskiego

nienagannej wymowy

umiejętności komunikacji z uczniami i ich Rodzicami

chęci nauki

odpowiedzialności

punktualności

To oferujemy

Zapewniamy:

dobre stawki: 85-95 zł/60 min.

różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza); wyjątkowe,

autorskie materiały;

dostęp do platformy on-line i aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

unikalne szkolenia i możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji; pracę w atmosferze wzajemnego uczenia się – metodyk chętnie dzieli się swoją wiedzą, wsparciem i doświadczeniem;

możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków;

oferty pracy podczas ferii i w wakacje (w wybranych filiach)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Dyrektor filii ogólnopolskiej szkoły językowej Early Stage zlokalizowanej na Woli w Warszawie istniejącej na rynku od 2012 roku szuka lektorów na rok szkolny 2022/2023. Posiadamy dobrze wyposażony lokal, w których prowadzona jest większość zajęć. Dysponujemy dobrym zapleczem metodycznym. Szukamy osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu.

Szukamy osób chętnych do pracy stacjonarnie od września 2022 do pracy głównie w godzinach popołudniowych.