Oferta pracy

Lektor języka angielskiego

STUDIO JĘZYKOWE ROKSANA CICHOŃ I MICHAŁ CICHOŃ s.c.

umowa zlecenie
85,00105,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
85105 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Etiudy Rewolucyjnej 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szkoła Early Stage Mokotów I poszukuje lektorów języka angielskiego na rok szkolny 2022/ 2023. Poszukujemy osób gotowych poprowadzić zajęcia grupowe (maksymalnie 12-osobowe grupy dzieci i młodzieży) zgodnie z naszym autorskim programem oraz bazując na naszych wyjątkowych materiałach. Pozwól swojej karierze pogalopować po naszej sprawdzonej ścieżce rozwoju i awansu!

Nasze wymagania

Szukamy do naszej mokotowskiej (ul. Etiudy Rewolucyjnej 48) filii osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu.

W razie pytań służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.

To oferujemy

  • Zapewniamy:

  • dobre stawki: 85-105 zł/60min; 128-158zł/90min (brutto)

  • i różne formy współpracy (umowa zlecenie lub B2B)

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego - 5-stopniowy program Talent Booster (program obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);

  • skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

  • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;

  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;

  • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 29-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy ponad 800 placówek w całej Polsce. Naszym nauczycielom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego.

Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole:

universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas

Zobacz jacy jesteśmy:

youmatter.earlystage.pl