Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor Języka Angielskiego

E.F.Y. ANGIELSKI PIOTR WITKOWSKI

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • część etatu
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Marszałkowska 28

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie z grupą tematu do konwersacji, co polega na omówieniu słownictwa i wyrażeń oraz tworzenie bazy zagadnień, które będą wykorzystane przez słuchaczy podczas panelu dyskusyjnego z Native Speaker'em

  • w wybranych grupach lektor pracuje ze słuchaczami w oparciu o programy autorskie

  • wprowadzanie struktur gramatycznych oraz przygotowanie słuchaczy do ich umiejętnego stosowania, co jest niezbędne w swobodnym posługiwaniu się językiem.

  • zajęcia ze słuchu

  • weryfikacja wiedzy poprzez systematyczne testy progresywne oraz prace domowe

Nasze wymagania

  • studenci oraz absolwenci filologii angielskiej lub kolegiów językowych.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej szkole językowej English For You działającej na rynku od 1999 roku.

  • Zajęcia stacjonarnie i online

  • Dobre wynagrodzenie i zajęcia w blokach 5-6 godzin.

  • Możliwość wyboru dni i godzin pracy.

  • Stałą pomoc metodyczną przy organizacji zajęć.

  • Pracę w międzynarodowym gronie.

  • Szkolenia metodyczne

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Wystawiamy referencje Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem

O nas

W warszawskiej szkole języka angielskiego English For You prowadzimy kursy angielskiego systemem dualnym (metoda nastawiona na komunikację). Polega on na tym, że część zajęć odbywa się z lektorem od gramatyki , a część z Native Speakerem (osoba pochodząca z kraju anglojęzycznego i posiadająca kwalifikacje do nauczania języka angielskiego)

Nasze kursy językowe mają na celu przełamywanie barier w mówieniu i dotyczą wszystkich rodzajów kursów ( kursy języka ogólnego, matura, FCE, CAE, TELC )

System dualny wykorzystujemy w nauczaniu dzieci (od 6 roku życia ), młodzieży i dorosłych.

Szkoły angielskiego English For You oferują małe, komfortowe grupy 3-7 osobowe.