Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor Języka Angielskiego

HAPPYHOURS EWA KARPIŃSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb kursanta

  • Przygotowanie kursu dostosowanego do potrzeb (wybór atrakcyjnych materiałów edukacyjnych)

  • Prowadzenie kursów na wszystkich poziomach zaawansowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kursów z języka ogólnego i biznesowego,

  • Umiejętność zaprojektowania programu kursu i wybór adekwatnych materiałów edukacyjnych,

  • Umiejętność skutecznego motywowania kursanta do nauki,

  • Korzystanie z technologii oraz narzędzi do nieformalnej nauki języka,

  • Empatia, zaangażowanie i pasja do uczenia,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Profesjonalizm, kultura osobista i poczucie humoru,

Mile widziane

  • Własna działalność gospodarcza.

To oferujemy

  • Niezależność w projektowaniu i prowadzeniu kursów,

  • Brak biurokracji,

  • Obsługę administracyjną online,

  • Materiały edukacyjne w bibliotece elektronicznej,

  • Wsparcie,

  • Terminy i godziny zajęć dostosowane do potrzeb lektora,

  • Nasze kursy trwają również w trakcie wakacji,

  • Partnerskie relacje i miłą atmosferę w pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od stażu pracy i osiąganych wyników.

Jeśli czujesz, że jesteś osobą, której szukamy, Prześlij swoje cv klikając w przycisk aplikowania.

Uwaga: skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy szkołą języka angielskiego, która od 2006 oferuje profesjonalne szkolenia językowe in-company (język ogólny, biznesowy i specjalistyczny). Nasi kursanci to zarówno kadra zarządzająca jak i właściciele firm. Więcej o nas: www.happyhours.edu.pl

Przewiń do profilu firmy