Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor języka angielskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cambridge School of English Sp. z o.o.

    Szkoła języków obcych Cambridge School of English z 26- letnim doświadczeniem na rynku szkoleń językowych poszukuje kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Cambridge School of English zatrudni nauczycieli języka angielskiego zainteresowanych nauczaniem dzieci.

    • Jeśli lubisz pracować z najmłodszymi, chcesz się rozwijać w ciekawych projektach i lubisz wyzwania zapraszamy do aplikowania na stanowisko lektora języka angielskiego dla dzieci w Cambridge School of English.
    • W naszej ofercie posiadamy kursy standardowe dla dzieci, zajęcia w formie konwersacji, projekty warsztatowe, oraz zajęcia prowadzone w formie półkolonii letnich oraz zimowych.
    • Zapewniamy ciekawe zlecenia, pomoc metodyka oraz przyjazną atmosferę
    • Pomożemy w doborze odpowiednich materiałów edukacyjnych oraz przeprowadzimy pomocne szkolenia.

    Obecnie szukamy 2 nauczycieli zainteresowanych prowadzeniem zajęć w formie warsztatów.

    Rodzaj zajęć: zajęcia warsztatowe w formie gier i zabaw w 2 blokach dla dzieci 3- 5 oraz 5-7

    Lokalizacja: Marki bezpośredni dojazd autobusem m.in. 190

    Termin: wtorek od 15.00-18.00 lub 16.00- 19.00 (do ustalenia)

    Start: 10 kwietnia

    Jeśli znasz kogoś z kim chciałbyś poprowadzić takie warsztaty? Aplikujcie razem.

    Zapraszamy do kontaktu i wysłania CV.

    Wymagania:
    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1
    • doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży oraz dorosłych
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • punktualności, uczciwości
    • dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych

    Nasza oferta:

    • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawe projekty.
    • Możliwe formy współpracy to umowa zlecenie oraz własna działalność gospodarcza.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cambridge School of English z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Cambridge School of English z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 10/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.