Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor Języka Niemieckiego - German Language Instructor

Berlitz PolandO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nauka języka przy użyciu technik w zgodzie z metodą Berlitz

  • dostarczanie lekcji na wysokim poziomie, skoncentrowanych na potrzebach klientów

  • pomoc klientom w osiąganiu ich spersonalizowanych celów językowych

  • tworzenie pozytywnej atmosfery podczas lekcji

  • wspieranie zarządzania jakością poprzez wypełnianie kart pedagogicznych

  • dostarczanie wysokich standardów z zakresu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • chęci do pracy z ludźmi

  • praktycznej znajomości języka obcego

  • minimalnego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych

  • zaangażowania i motywacji do pracy

  • chęci stałego rozwijania swoich kompetencji do nauczania

  • zdolności interpersonalnych, takich jak: komunikatywność i otwartość

  • pozytywnej energii i pogodnego nastawienia

  • kultury osobistej

  • punktualności

Mile widziane

  • znajomość słownictwa specjalistycznego np. biznesowego

To oferujemy

  • korzystne warunki finansowe

  • profesjonalne szkolenie z autorskiej Metody Nauki Berlitz® i wsparcie metodyczne podczas pracy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie

  • elastyczny grafik - możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności

  • praca na cały lub niepełny etat, w zależności od indywidualnych ustaleń

  • jasną ścieżkę kariery

  • możliwość zatrudnienia w jednym z 600 Centrów Językowych Berlitz na świecie

  • niezbędne materiały i narzędzia do pracy

  • możliwość pracy tylko online

Berlitz Poland

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy