Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor Języka Niemieckiego - German Language Instructor

Berlitz Poland

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

• nauczanie języka zgodnie z metodą Berlitz

• dostarczanie lekcji na wysokim poziomie, skoncentrowanych na potrzebach klientów

• pomoc klientom w osiąganiu ich spersonalizowanych celów językowych

• tworzenie pozytywnej atmosfery podczas lekcji

• wspieranie zarządzania jakością poprzez wypełnianie kart pedagogicznych

Ihre Aufgaben

• Gestaltung des Unterrichts basierend auf der Berlitz Methode.

• Ausrichtung des hochwertigen, kundenorientierten Unterrichts

• Unterstützung der Kunden beim Erreichen ihrer persönlichen Lernziele

• Gestaltung einer positiven Atmosphäre im Klassenraum

• Qualitätssicherung durch Ausfüllen der pädagogischen Dokumentation

Nasze wymagania

• praktyczna biegła znajomość języka niemieckiego

• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych

• zaangażowanie i motywacja do pracy

• chęć stałego rozwijania swoich kompetencji do nauczania

• zdolności interpersonalne, takie jak: komunikatywność i otwartość

• pozytywna energia i pogodne nastawienie

• kultura osobista

Anforderungen

• Sprachkenntnisse auf muttersprachlichem Niveau

• erste Berufserfahrung

• starke Arbeitsmotivation

• Bereitschaft zur ständigen Weiterentwicklung ihrer pädagogischen Fähigkeiten

• gute kommunikative und zwischenmenschliche Fähigkeiten

• freundliche Persönlichkeit

• ausgezeichnete Umgangsformen

Mile widziane

• znajomość słownictwa specjalistycznego np. biznesowego

• znajomość angielskiego

Wünschenswert

• Kenntnisse der Fachwortschatzes z.B. Geschäftsdeutsch

• Englischkenntnisse

To oferujemy

• profesjonalne szkolenie z autorskiej Metody Berlitz® i wsparcie metodyczne podczas pracy

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie

• elastyczny grafik - możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności

• praca na cały lub niepełny etat, w zależności od indywidualnych ustaleń

• jasną ścieżkę kariery

• możliwość zatrudnienia w jednym z 600 Centrów Językowych Berlitz na świecie

• niezbędne materiały i narzędzia do pracy

• możliwość pracy tylko online

Unser Angebot

• Vorbereitungsseminar, in dem Sie die Berlitz Methode® kennenlernen und auch Beratungsangebot eines pädagogischen Leiters

• fester Arbeitsplatz in einem internationalen Unternehmen mit einer etablierten Position auf dem Markt

• Beschäftigung auf selbständiger Basis oder auf Dienstleistungsvertrag

• Flexible Stundenpläne - angepasst an Ihre Verfügbarkeit

• Vollzeit- oder Teilzeitarbeit

• gute Karriereaussichten

• Möglichkeit, in einem der 600 Berlitz Sprachzentren weltweit zu arbeiten

• notwendige Materialien und Hilfsmittel für die Arbeit

• mögliche Arbeit nur online

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy