Lektor języka niemieckiego

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kompass Invest to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się wsparciem szkoleniowym i inwestycyjnym przedsiębiorców. Do jej głównych zadań należy pomoc w pozyskaniu dofinansowania na rozwój inwestycji oraz organizacja, prowadzenie szkoleń i ich finansowanie ze środków funduszy unijnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kołobrzeg
    LN/01/2019

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie kursu języka niemieckiego dla pracowników i/lub pracowdawców z branży hotelarsko-gastronomicznej w woj. zachodniopomorskim lub wielkopolsce,
    • przygotowywanie programów adekwatnych do potrzeb oraz poziomu językowego uczestników kursu,
    • przygotowywanie materiałów szkoleniowych na kurs języka niemieckiego,
    • prowadzenie kursu zgodnie z wytycznymi standardu jakości usług szkoleniowo-rozwojowych PIFS SUS 2.0,
    • prowadzenie kursu dla osób indywidualnie lub w grupach,
    • bieżący kontakt z Koordynatorem szkoleń po stronie Zleceniodawcy.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe preferowana filologia germańska,
    • posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego (mile widziane doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego np. dla branży hotelarsko-gastronomicznej),
    • posiadanie dużych zdolności interpersonalnych oraz umiejętności motywowania do nauki,
    • mile widziane prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • stałą współprace w zakresie realizacji kursów języka niemieckiego dla przedsiębiorstw,
    • pracę u klienta, in company (zajęcia indywidualne i grupowe)
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • pozytywną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja Zatrudnienia Kompass Invest Sp. z o.o. wpisana pod numerem 12177 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i Zagranicy

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Kompass Invest Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Kompass Invest Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 21, IV piętro; 60-783 Poznań.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres sześciu miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres sześciu miesięcy.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Kompass Invest Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

    Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

    Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected], co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

    Zgadzam się na przetwarzanie przez Kompass Invest Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Kompass Invest Sp. z o. o.