Lektor języka niemieckiego

Kompass InvestO firmie

  • Kołobrzeg

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Kompass Invest to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się wsparciem szkoleniowym i inwestycyjnym przedsiębiorców. Do jej głównych zadań należy pomoc w pozyskaniu dofinansowania na rozwój inwestycji oraz organizacja, prowadzenie szkoleń i ich finansowanie ze środków funduszy unijnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lektor języka niemieckiegoNumer ref.: LN/01/2019

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursu języka niemieckiego dla pracowników i/lub pracowdawców z branży hotelarsko-gastronomicznej w woj. zachodniopomorskim lub wielkopolsce,
  • przygotowywanie programów adekwatnych do potrzeb oraz poziomu językowego uczestników kursu,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych na kurs języka niemieckiego,
  • prowadzenie kursu zgodnie z wytycznymi standardu jakości usług szkoleniowo-rozwojowych PIFS SUS 2.0,
  • prowadzenie kursu dla osób indywidualnie lub w grupach,
  • bieżący kontakt z Koordynatorem szkoleń po stronie Zleceniodawcy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowana filologia germańska,
  • posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego (mile widziane doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego np. dla branży hotelarsko-gastronomicznej),
  • posiadanie dużych zdolności interpersonalnych oraz umiejętności motywowania do nauki,
  • mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stałą współprace w zakresie realizacji kursów języka niemieckiego dla przedsiębiorstw,
  • pracę u klienta, in company (zajęcia indywidualne i grupowe)
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • pozytywną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja Zatrudnienia Kompass Invest Sp. z o.o. wpisana pod numerem 12177 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i Zagranicy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy