Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lektor języka niemieckiego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

    Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie
    Zakres obowiązków:
    • prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami.
    Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego (magisterskiego) z zakresu filologii germańskiej,
    • biegłej znajomości języka niemieckiego,
    • doświadczenia dydaktycznego w zakresie nauczania języka niemieckiego jako obcego,
    • odpowiedzialności,
    • dyspozycyjności,
    • kreatywności, otwartości, umiejętności pracy w grupie,
    • miłej aparycji.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
    • elastyczne godziny pracy,
    • pracę w zgranym zespole.

    Kandydaci proszeni są o przesyłanie następujących dokumentów:

    1. CV
    2. Odpis dyplomów
    3. Informację dotyczącą stopnia znajomości języków obcych

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę
    na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 926)."