Logo Pracuj.pl

Lektor języka norweskiego

Aleksander MariańskiO firmie

umowa zlecenie
80,00–120,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / godz.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Ogłaszamy kolejny nabór na lektorów do naszej szkoły językowej!

Twoja praca będzie polegała na prowadzeniu kursów i zajęć indywidualnych – zależnie od Twojej dyspozycyjności. Zajęcia prowadzimy online, więc możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce czy na świecie. Zajęcia prowadzimy dla osób polsko i anglojęzycznych! Prowadzimy grupy na facebooku dla grup zajęciowych, gdzie zamieszczasz materiały pomocnicze i nagrania z lekcji. Kursy przeprowadzane są na platformie ZOOM. Kursy oglądamy i dajemy feedback w celu poprawy jakości i ujednolicenia stylu prowadzenia zajęć.

Nasze wymagania

  • norweski na poziomie C1
  • angielski na poziomie B2
  • wykształcenie nauczycielskie lub doświadczenie w nauczaniu języków obcych
  • bardzo dobre i stabilne połączenie internetowe w miejscu pracy
  • kreatywność i zaangażowanie w pracy

To oferujemy

  • dobrą stawkę od 80 zł/45 min.
  • unikalną i skuteczną metodę nauczania języka norweskiego opartą na autorskich materiałach i metodach
  • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia oraz stałą opiekę metodyczną
  • stały monitoring i feedback odnośnie Twojej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie metodyki nauczania oraz opracowywania materiałów dydaktycznych
  • pracę zdalną w dostosowanych godzinach pracy

O nas

Prowadzimy szkołę językową, którą znajdziesz pod adresem https://nataliapasternak.pl Natalia z wykształcenia jest filologiem oraz nauczycielem. Kursy prowadzimy od ok. 8 lat. Stawiamy na wysoką jakość kursów i staramy się aby każdy uczeń wyszedł z naszej szkoły uśmiechnięty i nauczony norweskiego. Działamy na rynku od wielu lat. Rozliczamy się w Polsce zatrudnieniem w formie B2B lub umową zlecenie za przeprowadzone kursy.

Lektor języka norweskiego, dolnośląskie