Logo Pracuj.pl

Lektor języka norweskiego online

SZKOŁA JĘZYKA NORWESKIEGO ZOOZANKOO firmie

umowa zlecenie
3 000–7 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–7 500
netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Lektor/ka języka norweskiego online

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka norweskiego (minimum na poziomie C1)
  • doświadczenie w nauczaniu
  • umiejętność przekazywania wiedzy w prosty sposób
  • zainteresowanie norweską kulturą
  • komunikatywność i umiejętność rozmowy na każdy temat
  • pozytywne nastawienie do życia, cierpliwość i kreatywność
  • dłuższy pobyt w Norwegii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole pasjonatów Norwegii i języka norweskiego
  • skandynawską kulturę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • gotowe programy nauczania i scenariusze zajęć
  • dostęp do bogatej bazy materiałów i multimediów
  • szkolenia wstępne i bieżące wsparcie metodyczne

O nas

W Szkole Języka Norweskiego Zoozanko przybliżamy naszym kursantom język i kulturę Norwegii oraz przygotowujemy ich do życia w tym kraju. Naszym lektorom i lektorkom zapewniamy dobre warunki pracy, w skandynawskim stylu łącząc profesjonalizm z miłą atmosferą pracy.

Prowadzimy kursy norweskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowe i indywidualne, ogólne i specjalistyczne, a także dla firm. Przygotowujemy do oficjalnych egzaminów znajomości języka norweskiego. Działamy od 2006 r., nauczyliśmy norweskiego już ponad 2500 osób.

Lektor języka norweskiego online, kujawsko-pomorskie