Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka norweskiego online

SZKOŁA JĘZYKA NORWESKIEGO ZOOZANKO

umowa zlecenie
70,0085,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
70,0085,00 netto (+ VAT) / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Na stanowisku lektora języka norweskiego online będziesz oczywiście prowadzić grupowe i indywidualne kursy norweskiego online, a także przekazywać Kursantom pasję do Norwegii, jej kultury i stylu życia.

Do Twojej dyspozycji będą gotowe programy i scenariusze zajęć, a także bogata baza materiałów. Dzięki temu zużyjesz mniej czasu na przygotowania do lekcji!

W Twojej pracy będą Cię wspierały nasze Metodyczki i inni lektorzy.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość języka norweskiego

  • doświadczenie w nauczaniu online

  • umiejętność przekazywania wiedzy w zrozumiały sposób

  • biegła obsługa komputera, platform i narzędzi do e-learningu

  • zainteresowanie norweską kulturą

  • poczucie humoru, cierpliwość i kreatywność

  • sumienność i dobra organizacja pracy

  • dłuższy pobyt w Norwegii, certyfikat lub dyplom potwierdzający znajomość języka norweskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną pracę w zgranym zespole pasjonatów Norwegii i języka norweskiego

  • długofalową współpracę

  • dopasowany grafik, zapewniający Ci wynagrodzenie za pracę w preferowanych przez Ciebie godzinach

  • możliwość ciągłego rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • bogate zaplecze metodyczne i bieżące wsparcie naszych Metodyczek

O nas

W Szkole Języka Norweskiego Zoozanko przybliżamy naszym kursantom język i kulturę Norwegii oraz przygotowujemy ich do życia w tym kraju. Naszym lektorom i lektorkom zapewniamy dobre warunki pracy, w skandynawskim stylu łącząc profesjonalizm z miłą atmosferą pracy.

Prowadzimy kursy norweskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowe i indywidualne, ogólne i specjalistyczne, a także dla firm. Przygotowujemy do oficjalnych egzaminów znajomości języka norweskiego. Działamy od 2006 r., nauczyliśmy norweskiego już ponad 2500 osób.

Cały czas się rozwijamy, dlatego poszukujemy osób do naszego zespołu :)