Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka obcego

ASQE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

80,00 netto (+ VAT) / godz.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach dydaktycznych (2 x 6 godz.)

  • Stosowanie metody nauczania organizacji naszego klienta

  • Ustalanie programów szkoleniowych

  • Zapewnienie ciągłości oceny ucznia

  • Zapewnienie nadzoru administracyjnego i pedagogicznego

  • Zarządzanie dziennikiem ocen

  • Przestrzeganie terminów i obowiązków organizacji naszego klienta (formularz zadowolenia na zakończenie szkolenia)

Nasze wymagania

  • Wiedza teoretyczna (kurs dydaktyczny)

  • Wykształcenie wyższe - Magister

  • Doskonała znajomość nauczanego języka: Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego

  • Znajomość świata biznesu

  • Silne zaangażowanie w dążenie do doskonałości

  • Dostosowanie się do metody nauczania organizacji naszego klienta

  • Posiadanie odpowiedniego sprzętu i połączenia internetowego do prowadzenia szkoleń na odległość

  • Własna działalność gospodarcza

To oferujemy

  • Punktualnie wypłacane wynagrodzenie

  • Długoterminowe zatrudnienie po pozytywnym okresie próbnym

  • Indywidualne podejście do każdego współpracownika

  • Miejsce pracy: Zdalnie

  • Wymiar: 16-22 godziny tygodniowo / 08h00-20h00 (elastycznie) / minimum 2 dni w tygodniu

  • Wynagrodzenie: 80 pln / godz.