Oferta pracy

Lektor języka polskiego

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta na stanowisko Lektora języka polskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Nauczanie osób narodowości ukraińskiej języka polskiego na poziomie A1 - A2 (osoby dorosłe) w trybie stacjonarnym.

  • Przygotowywanie na bieżąco zajęć lekcyjnych, ocena postępów nauki (testy sprawdzające nabyte umiejętności), dostosowywanie programów zajęć do umiejętności i potrzeb uczestników.

  • Systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji z prowadzonych zajęć.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka ukraińskiego wystarczająca do porozumiewania się z kursantami

  • Dyspozycyjność.

  • Kwalifikacje native speakera języka polskiego lub nauczyciela języka polskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, jego zasad, gramatyki, leksyki, ortografii, prawidłowej wymowy i pisowni

  • Posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie metodyk i technik nauczania języka obcego, a także dostosowania programów zajęć do potrzeb uczestników grupy

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz chęć i gotowość do regularnej pracy z grupami obcokrajowców.

Pracodawca oferuje

  • Długofalową współpracę przy realizacji projektu

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia

  • Atrakcyjne zarobki.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Weź udział w projekcie, który pozwoli osobom narodowości ukraińskiej na lepszy start w Polsce.

Pracuj w projekcie jako Lektor języka polskiego!

Prawdopodobne daty startu projektu: październik 2022 lub styczeń 2023.

Przewiń do profilu firmy