Logo Pracuj.pl

Lektor języka polskiego

Berlitz PolandO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • nauka języka przy użyciu technik w zgodzie z Metodą Berlitz
  • dostarczanie lekcji na wysokim poziomie, skoncentrowanych na potrzebach klientów
  • pomoc klientom w osiąganiu ich spersonalizowanych celów językowych
  • tworzenie pozytywnej atmosfery podczas lekcji
  • wspieranie zarządzania jakością poprzez wypełnianie kart pedagogicznych
  • dostarczanie wysokich standardów z zakresu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • chęć do pracy z ludźmi
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • chęć stałego rozwijania swoich kompetencji do nauczania
  • zdolności interpersonalne, takie jak: komunikatywność i otwartość
  • pozytywna energia i pogodne nastawienie
  • kultura osobista
  • punktualność
  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenie z autorskiej Metody Nauki Berlitz® i wsparcie metodyczne podczas pracy
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub na umowę zlecenie
  • elastyczny grafik - możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
  • jasną ścieżkę kariery
  • niezbędne materiały i narzędzia do pracy

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Berlitz Corporation is an education and training company with the seat in Princeton with 550 Education Centers in over 70 countries at its disposal. Established in 1878, it has been a world leader in language, culture and business training for a number of years, owing its success to the effective teaching method and the people who create it.

Lektor języka polskiego, mazowieckie