Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor języka prawniczego hiszpańskiego

OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Warszawie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kursu językowego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego,

  • doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia zajęć z prawniczego języka hiszpańskiego potwierdzonego referencjami lub udokumentowaną działalnością w tym zakresie,

  • dyplom ukończenia filologii hiszpańskiej,

  • umiejętność i doświadczenie dydaktyczne,

  • dobre kompetencje IT (w związku z rozwojem szkoleń on-line),

  • otwartość na nowoczesne metody prowadzenia zajęć,

  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym,

  • dyspozycyjność, terminowość i kreatywność w prowadzeniu zajęć.