Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lektor/ka języka angielskiego

RSM Poland Audyt S.A.O firmie

RSM Poland Audyt S.A.

aleja Wojska Polskiego 8

Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych, grupowych i indywidualnych dla pracowników firmy;
  • Przeprowadzanie ewaluacji uczestników zajęć;
  • Pisemne tłumaczenia tekstów o tematyce związanej z doradztwem podatkowym, doradztwem prawnym, audytem finansowym, outsourcingiem rachunkowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Praktyczna znajomość metod dydaktycznych z zakresu nauki języków obcych;
  • Uprawnienia do nauczania języka angielskiego potwierdzone certyfikatem;
  • Dyspozycyjność w wymiarze do 20 h tygodniowo;
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka angielskiego;
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowę cywilo prawną;
  • Szkolenia i rozwój;
  • Kafeteria benefitów;
  • Opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta MultiSport;
  • Zbalansowany czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne