Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

EAGER BEAVER ALEKSANDRA KORZENIEWSKA

umowa zlecenie
70,00110,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
70,00110,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Na Uboczu 8, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Na Uboczu 8

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć języka angielskiego, zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Eager Beaver (metoda Teddy Eddie, Savvy Ed).

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego, poziom min. C1.

  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów filologicznych lub pedagogicznych lub statusu studenta studiów kierunkowych.

  • Gotowość do prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym.

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną).

  • Zamiłowanie do nauczania.

  • Kreatywność, punktualność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę z licencjonowanymi metodami języka angielskiego: Teddy Eddie i Savvy Ed.

  • Specjalnie zaprojektowane, bogate pakiety materiałów.

  • Wsparcie metodyczne na każdym etapie Twojej pracy.

  • Unikalny system kontaktu z rodzicami uczniów.

  • Szkolenia i rozwój.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B lub umowę zlecenie.

O nas

Eager Beaver - szkoła językowa dla dzieci i młodzieży, znajdująca się na Ursynowie, poszukuje lektorów języka angielskiego. Jeśli lubisz pracować z dziećmi i dobrze znasz angielski, dołącz do nas!

Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie na Kabatach i Natolinie (Warszawa - Ursynów).