Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

KATARZYNA PACIOREK NAUCZANIE JĘZYKÓW OBCYCH

80,0090,00 brutto / godz.

Porajów 2

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Centrum Helen Doron English

  • Angielski dla dzieci od 3 do 18 roku życia

  • poszukuje:

  • Kandydatów na Lektorów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

  • na Białołęce ul. Porajów 2 (Tarchomin)

Nasze wymagania

  • Od chętnych oczekujemy:

  • zamiłowania do pracy z dziećmi

  • znajomości angielskiego na poziomie min. CAE (studia kierunkowe są atutem)

  • otwartości i kreatywności (zdolności artystyczne mile widziane)

  • solidności, punktualności

  • umiejętności zaangażowania się w wykonywane zajęcia

  • dyspozycyjności w godzinach popołudniowych

To oferujemy

  • pracę od drugiego semestru tego roku szkolnego tj. luty 2023 (5 dniowe szkolenie w czasie ferii zimowych)

  • pracę w poniedziałki, wtorki i środy w godz. 16-19:30 do końca roku szkolnego, potem do uzgodnienia

  • pracę w miłej atmosferze w fantastycznym zespole

  • wysokie zarobki 70zł netto/ 45min

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę o pracę

  • gotowe pomoce do wszystkich lekcji

  • regularne szkolenia i konferencji

  • pracę na autorskich materiałach oraz dostęp do platformy nauczycielskiej

  • nieustanne wsparcie metodyka i koleżanek z całego świata

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Helen Doron English Tachomin to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat.