Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor / Lektorka języka angielskiego

Academy of Language

umowa zlecenie
70,00100,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
80,00100,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Ludwika Rydygiera 11

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W szkole językowej Academy of Language (Warszawa, Żoliborz) poszukujemy

LEKTORA/KI ANGIELSKIEGO

do prowadzenia zajęć stacjonarnych w szkole podstawowej na Żoliborzu w klasach 1-4 W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY W GODZINACH 14-16:30. Grupy 6-8 osób

Możliwe rozszerzenie współpracy na inne zajęcia

www.academyoflanguage.pl

Facebook: www.facebook.com/AcademyOfLanguage

Zakres obowiązków:

przygotowanie i przeprowadzanie rzetelnych zajęć językowych zgodnie z harmonogramem

comiesięczne wyznaczanie i weryfikacja osiągnięcia celów wraz z kursantami

regularne monitorowanie postępów słuchaczy (np. w formie testów)

uzupełnianie dziennika internetowego zgodnie z harmonogramem i według standardów szkoły

sporządzenie raportu postępów słuchaczy raz na semestr

regularny kontakt i współpraca z metodykiem i sekretariatem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Nasze wymagania

Nasze oczekiwania:

doskonała znajomość języka

kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka

odpowiedzialność

zaangażowanie

rzetelność

terminowość

chęć rozwoju

umiejętność nawiązywania relacji z kursantami i współpracownikami

To oferujemy

Oferujemy:

- pracujemy w blokach zajęć albo możemy rozpocząć współpracę w mniejszym wymiarze i stopniowo ją rozszerzać.

- materiały do nauczania i bazę materiałów dodatkowych

- rzeczywiste wsparcie (nie jesteś sam/a! Problemy metodyczne, organizacyjne, związane z dyscypliną, z klientami i rodzicami rozwiązujemy wspólnie.

- pełne wdrożenie i wsparcie administracyjne i metodyczne na każdym etapie współpracy

- różne rodzaje umowy (B2B, zlecenia, inkubator przedsiębiorczości)

- przejrzysty system wynagrodzeń zależny od kwalifikacji, doświadczenia (stawki za grupy kids 1-4 w szkole podstawowej 80-100zł/h), comiesięczny dodatek za czynności administracyjne

- wynagrodzenie zawsze na czas (nie martwisz się o płatności klientów, czy za późne odwołania)

- ścieżkę kariery (wszyscy nasi senior teachers, metodycy, trenerzy są rekrutowani z grona naszych lektorów. Oferujemy możliwość dodatkowych zleceń z zakresu tłumaczeń, szkoleń dla nauczycieli, zajęć dodatkowych i innych projektów)

- realny wpływ na rozwój firmy (jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i rozwiązania)

- zniżki na naukę języków obcych dla Ciebie lub członka rodziny

- szkolenia wewnętrzne (bezpłatne) oraz zewnętrzne (współfinansowane) odpowiadające Twoim potrzebom

- miłą atmosferę współpracy

- tworzymy zespół, organizujemy wspólne wyjścia i wydarzenia dla lektorów

- rekomendacje innych lektorów, którzy z nami współpracują (przed nawiązaniem z nami współpracy możesz porozmawiać z lektorami, którzy z nami współpracują)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Od 2014 roku znajdujemy się przy ulicy Rydygiera 11/U7 na warszawskim Żoliborzu. Zaufało nam już ponad 2500 klientów, co roku siedmiu języków (angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców) uczy się z nami ponad 500 osób. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie i on-line. Dzięki naszemu know-how i długoletniemu doświadczeniu obie formy nauki okazują się u nas równie skuteczne i obie mają swoich fanów. Nauczamy na kursach grupowych, wyłącznie w małym, zazwyczaj 4-6-8 osobowym gronie uczniów, bo wierzymy, że kameralna grupa sprzyja aktywności i efektywności nauki. Dla osób, które wolą uczyć się tylko z lektorem, proponujemy kursy indywidualne i w parach. Z naszych usług korzystają dorośli, młodzież i dzieci od czwartego roku życia. Prowadzimy też kursy in-company dla pracowników firm oraz kursy ogólne i egzaminacyjne w szkołach podstawowych (m.in.: SP nr 396 przy ul. Anny German, SP 223, SP Przymierza Rodzin). Zajęcia odbywają się w naszej placówce, w domach kursantów, w biurach i instytucjach oraz on-line. 90% naszych klientów to osoby kontynuujące kursy oraz takie, którym naszą szkołę polecili zadowoleni kursanci!

Proces rekrutacji:

- wyślij do nas swoje cv na email: m.stysATacademyoflanguage.pl w odpowiedzi na ogłoszenie

- przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną lub mailową, aby obustronnie upewnić się, że chcemy się spotkać

- umówimy się na spotkanie (na żywo / online)

- jeśli chcesz prowadzić zajęcia grupowe, poprosimy Cię o przeprowadzenie lekcji próbnej

- podejmujemy decyzję

- zapraszamy Cię na spotkanie wdrożeniowe i aby podpisać dokumenty

- zaczynamy współpracę

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.