Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor - nauczyciel języka angielskiego

Komunikado Jakub Szymański

1 5004 500 brutto / mies.
  • Kozarska 20, Ciechanowiec
    Ciechanowiec, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kozarska 20

Ciechanowiec

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie programu nauczania

  • prowadzenie zajęć z języka angielskiego

  • prowadzenie ewaluacji kursantów

Nasze wymagania

Osoba na stanowisku lektora będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację programu nauczania odpowiadającego potrzebom naszych kursantów. W zależności od oczekiwań będzie to wsparcie nauki szkolnej lub realizacja programu własnego wykraczającego poza ramy programów szkolnych naszych kursantów. Zajęcia realizujemy indywidualnie, w duetach lub małych grupach na poziomie szkoły podstawowej, ponadpodstawowej lub zajęcia dla dorosłych dopasowane do ich potrzeb.

Wymagamy doświadczenia w nauczaniu szkolnym lub w udzielaniu korepetycji.

Wykształcenie filologiczne lub ukończone kursy znajomości języka obcego na wysokim poziomie.

Możliwe jest zatrudnienie studentów studiów filologicznych.

To oferujemy

  • Zajęcia w małych grupach

  • przyjemną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy

  • wsparcie merytoryczne, sprzętowe, wszelkie pomoce dydaktyczne

  • umowa o pracę lub zlecenie

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze na kilka godzin w tygodniu w zależności od możliwości czasowych

O nas

Szkoła KOMUNIKADO od 12 lat realizuje usługi edukacyjne dla mieszkańców województwa podlaskiego i mazowieckiego. Jesteśmy lokalną placówką mającą doskonałe relacje z mieszkańcami dzięki wysokiej jakości oferowanych kursów oraz przyjemnej atmosferze panującej w trakcie zajęć.