Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lektor/Nauczyciel języka angielskiego (k/m)

PROFES MARIUSZ DYDUCH

  • Sienkiewicza 33D, Będzin
    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Sienkiewicza 33D

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń językowych dla osób indywidualnych i grupowych, na różnych poziomach zaawansowania (także język angielski specjalistyczny m. in. w branży automotive, budowlanej, finansowej, logistycznej, HR) w siedzibie firmy oraz w systemie online, w godzinach dopasowanych do preferencji klientów,

  • Monitorowanie postępów uczestników szkoleń, dbanie o realizację celów dydaktycznych oraz wyników firmy,

  • Rzetelne i terminowe prowadzenie niezbędnej dokumentacji szkoleniowej,

  • Dbanie o właściwe relacje z klientem i pozytywną, pełną zrozumienia i wparcia atmosferę,

  • Opracowanie materiałów szkoleniowych w oparciu o podręczniki i dostępne materiały.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem, absolwentem studiów filologicznych w zakresie języka angielskiego, spec. nauczycielska, translacja lub język biznesu,

  • Jesteś doświadczonym nauczycielem języka angielskiego,

  • Często się uśmiechasz, cechujesz się wysoką kulturą osobistą i bardzo dobrze rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,

  • Potrafisz pracować z grupą, jesteś punktualny, rzetelny, odpowiedzialny i umiesz samodzielnie organizować swój warsztat pracy,

  • Jesteś dyspozycyjny w godzinach popołudniowych, wieczornych lub porannych,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy pracować w biurze naszych partnerów.

To oferujemy

  • Różne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o współpracy w oparciu o działalność gospodarczą),

  • Stawkę uzależnioną od realizowanego projektu oraz Twojego doświadczenia i zaangażowania,

  • Dogodny harmonogram szkoleń ustalony w oparciu o możliwości lektora (przewidziana praca w biurze firmy w Będzinie, w razie potrzeby możliwość pracy online),

  • Bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz pełne wsparcie naszych ekspertów w obszarze metodyki i dydaktyki języków obcych, bezpłatne szkolenia i warsztaty z zakresu metodyki, glottodydaktyki oraz psychopedagogiki,

  • Świetnie wyposażoną bibliotekę językową oraz stały dostęp do innowacyjnych narzędzi dydaktycznych, nowości wydawniczych i pism obcojęzycznych renomowanych wydawnictw polskich i zagranicznych,

  • Fantastyczny zespół kreatywnych trenerów, którzy lubią spędzać ze sobą czas i wzajemnie się wspierać,

  • Pracę w eleganckich wnętrzach biurowych oraz w salach szkoleniowych wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz stały dostęp do WiFi,

  • Możliwość korzystania ze świetnie wyposażonej kuchni (mikrofala, ekspres do kawy szwajcarskiej marki, czajnik, lodówka),

  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy, różnorodnych rodzajów herbat, zimnych napojów i soków, owoców oraz słodyczy,

  • Bezpłatny i przestronny parking tuż obok biura,

  • Świetną lokalizację firmy w bliskim sąsiedztwie dworca PKP, przystanków komunikacji miejskiej oraz głównych dróg lokalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

PROFES Mariusz Dyduch to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze edukacji, szkoleń, usług doradczych i tłumaczeń wspierająca partnerów biznesowych, dla których ważny jest rozwój osobisty oraz szybkie i skuteczne nabywanie kompetencji komunikacyjnych w języku obcym.

W związku z realizacją innowacyjnych projektów szkoleniowych w obszarze języka angielskiego do naszego eksperckiego zespołu zapraszamy osoby, które są zorientowane na osiąganie celów, z przyjemnością współpracują z klientami dzieląc się doświadczeniem oraz są zainteresowane własnym rozwojem zawodowym.

Przewiń do profilu firmy

Profil naszych klientów

  • Firmy i korporacje działające w obszarze m. in. automotive, finanse, logistyka, budownictwo i architektura, HR,

  • Osoby indywidualne chcące wyjechać za granicę w celach zarobkowych,

  • Klienci indywidualni, dla których ważny jest rozwój osobisty i chęć pozyskiwania nowych kompetencji językowych w ich wolnym czasie,

  • Osoby przygotowujące się do różnego rodzaju egzaminów językowych.