Oferta pracy

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Beyond Words Małgorzata Turek

umowa zlecenie
85,00105,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
85,00105,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Krótka 9, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Krótka 9

Łomianki

Twój zakres obowiązków

Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach dzieci i młodzieży zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage.

Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 20:00 - to Ty decydujesz ile chcesz uczyć grup. Staramy się elastycznie dopasować grafik do potrzeb lektorów.

W naszych filiach uczymy dzieci i młodzież od przedszkolaków po kursy CAE, jesteśmy elastyczni w kwestii wyboru grup wiekowych.

Uczymy w dwóch lokalizacjach - na warszawskich Młocinach (część Bielan) i w Łomiankach - to Ty wybierasz w której lokalizacji chcesz uczyć.

Aktualnie szukamy lektorów do pracy od września 2022r.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną)

To oferujemy

  • dobre stawki: 85-105 zł/60 min.; 128-158zł/90min (brutto);

  • różne formy współpracy (umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza);

  • możliwości rozwoju, bezpłatne szkolenia o różnorodnej tematyce prowadzone przez cały rok szkolny (wybierasz interesujące Cię tematy i zapisujesz się na termin, który Ci pasuje)

  • pracę w zespole młodych ludzi pełnych pasji i entuzjazmu; serdeczną i wspierającą atmosferę w pracy, wyjścia integracyjne :)

  • komfortowe miejsce pracy, własny lokal bogato wyposażony w pomoce dydaktyczne i dobrą kawę ;)

  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);

  • unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

  • kompleksowe wdrożenie oraz stałą opiekę metodyczną;

  • dostęp do platformy on-line z bazą materiałów dydaktycznych, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest znacznie łatwiejsze;

O nas

Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Szukasz stabilnej i pewnej pracy na dłużej? Być może szukamy właśnie Ciebie? :)

Wiemy, że dobra edukacja dzieci wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach uczniów. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Dołącz do nas!