Oferta pracy

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Agata Rogińska TWÓRCZA EDUKACJA

umowa zlecenie
85,00105,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
85,00105,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Popularna 41, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Popularna 41

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach dzieci i młodzieży zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage.

  • Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 - to Ty decydujesz ile chcesz uczyć grup, staramy się elastycznie dopasować grafik do potrzeb lektorów.

  • Szukamy lektorów do pracy od września 2022r.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną)

To oferujemy

  • Dobre stawki: 85-105 zł/60 min.; 128-158zł/90min (brutto);

  • Skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach

  • Kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną

  • Dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze

  • Dostęp do wielu pomocy dydaktycznych i innych materiałów do przygotowania zajęć

  • Możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas

  • Oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji

  • Pracę w zespole młodych ludzi pełnych pasji i entuzjazmu;

  • Możliwość prowadzenia dodatkowych eventów w szkole i rozwoju własnych projektów edukacyjnych

  • Możliwość prowadzenia od 1-9 grup

  • Nasze grupy mają zajęcia w godzinach 8:00-11:00 oraz 12:30-20:00. Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz uczyć. Staramy się się elastycznie dopasować grafik do potrzeb lektorów.

O nas

Szkoła Języka Angielskiego dla Dzieci i Młodzieży.

Uczymy już 10 lat w dzielnicy Włochy.

Nasze lokalizacje to:

Lokal Popularna 41, Lokal Popularna 1, Lokal Słowicza 12, Lokal Rybnicka 4a, zajęcia na terenie szkół przy ul. Astronautów 17, Promienista 12a, Przepiórki 16/18

Wiemy, że dobra edukacja dzieci wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach uczniów. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Jesteśmy dumni, że nasze działania zwłaszcza podczas pandemii docenili specjaliści od spraw zatrudnienia i dobrych praktyk pracodawców. Przeczytaj więcej tutaj: https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/