Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Letni program stażowy „Spręż się na staż” w dziale marketingu

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie budowy, zastosowań i doboru sprężarek i osprzętu

  • Poznanie reguł kampanii marketingowych, specyfikacji badań rynku

  • Projekt: Opracowanie i prezentacja raportu rynku sprężarek śrubowych w przemyśle spożywczym oraz farmacji

Nasze wymagania

  • Ukończony 2 lub 3 rok studiów technicznych na kierunku mechanika, energetyka, elektryka, automatyka lub inżynieria sanitarna.

  • Otwartość, gotowość i zapał do zdobywania wiedzy i doświadczenia, niesztampowe podejście do zadań

  • Gotowość do kilku wyjazdów do klientów (za zachowaniem środków bezpieczeństwa – Safety First!)

To oferujemy

  • Wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań z zakresu techniki sprężonego powietrza

  • Wprowadzenie w praktyczne aspekty działań marketingowych, wykorzystania systemów CRM, baz danych

  • Profesjonalne wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Program wdrożeniowy i wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna stażu

  • Uczestnictwo w lokalnych i globalnych spotkaniach, szkoleniach i webinarach

  • Wynagrodzenie za pracę zrealizowaną w formie umowy zlecenia

Jesteś studentką lub studentem kierunków inżynierskich na uczelni technicznej? Chcesz się rozwijać, realizować ciekawe projekty oraz zdobywać wiedzę i doświadczenie w obszarze techniki sprężonego powietrza?

Zapraszamy Cię do udziału w Letnim Programie Stażowym „Spręż się na staż” w dziale Marketingu Atlas Copco Polska!

Podczas Letniego Programu Stażowego zgłębisz podstawy działania działu marketingu oraz komunikacji, poznasz budowę i zastosowania najnowocześniejszych, przemysłowych sprężarek powietrza i innych gazów oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza.

Przez cały okres stażu (od 1 lipca do 12 sierpnia) będziesz mieć możliwość współpracy z licznymi działami Atlas Copco Polska.

Poznasz specyfikę naszej pracy, naszą kulturę organizacji.

Dowiesz się w jaki sposób sprężarki trafiają do użytkowników, jakie są ich potrzeby, zdobędziesz doświadczenie z badań rynku, kampanii marketingowych, systemów CRM.

Przewiń do profilu firmy