Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, wypełnionym przeze mnie teście rekrutacyjnym, jak również ujawnionych przeze mnie w trakcie przeprowadzanych ze mną rozmów rekrutacyjnych, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesuobecnych, jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Gillette Poland International Sp. z o.o. oraz Gillette Poland S.A. z siedzibą w Łodzi (zgodniez ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Procter & Gamble o/ Łódź

Letnie Praktyki Inżynierskie w fabryce Gillette

Procter & Gamble o/ ŁódźO firmie

  • Nowy Józefów 70, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Nowy Józefów 70

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie strat (dot. sprzętu, umiejętności, organizacji)

  • Praca nad 1-3 kluczowymi projektami mającymi na celu wyeliminowanie strat w obszarze produkcji

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Wdrażanie i systematyzowanie narzędzi zarządzania produkcją

  • Upraszczanie procesu produkcyjnego oraz standaryzacja pracy

Nasze wymagania

  • Jesteś co najmniej na 3-cim roku studiów o kierunku inżynierskim

  • Znasz jęz. angielski w stopniu bardzo dobrym

  • Potrafisz efektywnie współpracować z innymi

  • Potrafisz analizować i znajdować rozwiązania problemów

  • Jesteś gotowy do wzięcia odpowiedzialności za szeroki zakres obowiązków, podejmowania krótko- i długoterminowych decyzji.

To oferujemy

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA Od początku będziesz w pełni odpowiadać za swoje projekty

  • NIEUSTAJĄCY COACHING I MENTORING Będziesz pracować z ludźmi pełnymi pasji i korzystać zarówno z formalnych szkoleń, jak i mentoringu ze strony swojego menedżera

  • UMOWĘ O PRACĘ BEZPOŚREDNIO W P&G

  • BOGATY PAKIET SOCJALNY, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, sklepik pracowniczy z produktami P&G, kwartalne deputaty produktowe, program wsparcia pracowników (m.in. pomoc prawna, finansowa, psychologiczna)

  • DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓWw firmowej stołówce

  • DYNAMICZNE I PEŁNE SZACUNKU ŚRODOWISKO PRACY Skupiamy się na naszych pracownikach, cenimy każdego z nich oraz wspieramy aktywności promujące elastyczność i efektywne zarządzanie pracą i życiem prywatnym

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych. Do P&G należą takie marki jak Gillette, Old Spice, Always, Head & Shoulders czy Pampers.

Praktyki letnie w fabryce Gillette w Łodzi to zatem najlepszy sposób na zdobycie tego rodzaju doświadczeń. W naszych fabrykach wytwarzamy wysokiej jakości dobra konsumpcyjne, które na czas i przy niskich kosztach dostarczamy klientom. Ty pomożesz nam wdrażać innowacyjne pomysły, rozwijać się oraz korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii. Cenimy Twoją kreatywność oraz umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

Przewiń do profilu firmy

Twoja rola w fabryce:

  • odczas praktyk spotkasz się z bardzo różnorodnymi wyzwaniami. Do Ciebie będzie należało podejmowanie decyzji i ty będziesz odpowiadać za ich rezultaty. Poznasz nasze wiodące technologie oraz standardy i metody pracy. W rezultacie rozwiniesz się osobiście i zawodowo dzięki doświadczeniu, szkoleniom oraz mentoringowi.

  • Praktyki trwają 3 miesiące i rozpoczynają się 1 lipca 2021 r.

  • Jesteś gotowy/a do podjęcia tego wyzwania?

W obszarze produkcji skupiamy się na 3 priorytetach:

  • Bezpieczeństwo

  • Jakość

  • Produktywność